10:00

Тема: «Як зробити українську школу конкурентоспроможною у світі: впровадження нової системи управління освітою»

Юрій Кононенко, начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України
Сергій Лондар, директор Інституту освітньої аналітики
Андрій Литвинчук, заступник директора Інституту освітньої аналітики
Василь Поворозник, експерт з економічних питань Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна
Олена Бондаренко, співголова громадської організації «Батьки SOS»

11:30

Тема: «Результати моніторингу парламентських виборів в Україні та маніпуляції в українських ЗМІ під час виборів»

Роман Бочкала, координатор громадської організації «Стоп корупції»
Олександр Чекмишев, професор Інституту журналістики КНУ ім.Т.Г.Шевченка
Олена Шабуніна, виконавчий директор платформи медіа моніторингу «Semantrum»
Сергій Хникін, голова Марганецького відокремленого осередку громадської організації «Стоп корупції»
Антон Нечипуренко, керівник служби розвитку клієнтського успіху платформи медіа моніторингу «Semantrum»

12:30

Тема: «Три необхідні реформи, щоб зупинити деградацію української партійної системи»

Віра Нанівська, голова наглядової ради аналітичного центру Колегіум Анни Ярославни Схід, засновниця Політичної школи Віри Нанівської
Євген Дзюменко, експерт з організаційного розвитку та управління людським капіталом
Андрій Морозовський, заступник головного редактора журналу «Бізнес», аналітик Колегіуму Анни Ярославни Схід

13:30

Тема: «Фінал першого Всеукраїнського конкурсу на кращу концепцію історико-культурного, туристичного центру «Річкова Брама тисячолітнього Києва»

Віталій Білецький, ініціатор конкурсу, член Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури
Петро Михайленко, співорганізатор конкурсу, голова благодійного фонду «Місія Миру»
Віктор Лещинський, партнер конкурсу, президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Костянтин Колесніков, експерт конкурсу, віце-президент Київської організації Національної спілки архітекторів України
Ольга Рутковська, координатор конкурсу, дійсна членкиня Міжнародної ради з охорони пам'яток та історичних місць
Тетяна Родькіна, співкоординатор конкурсу, студентка-музеєзнавець Київського національного університету культури і мистецтв