10:00

Тема: «Антикорупційний суд в Україні: умови ефективності»

Єгор Соболєв, народний депутат України (фракція «Об'єднання «Самопоміч»), голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури
Андрій Слюсар, керівник програми протидії топ-корупції Transparency International Україна
Олександр Євсеєв, експерт програми реформування правоохоронної та судової систем Українського Інституту Майбутнього
Анастасія Красносільська, експерт Центру протидії корупції

11:00

Тема: «Другий день народження у полоні «ДНР»: коли звільнять українського вченого Ігоря Козловського?»

Валентина Козловська, дружина Ігоря Козловського
Денис Козловський, племінник Ігоря Козловського
Діана Козловська, племінниця Ігоря Козловського

11:30

Тема: «Відкриття художніх виставок до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні»

Юрій Стельмащук, директор Українського Дому
Марина Соченко, художниця
Тарас Більчук, художник

12:00

Тема: «Нова текстильна галузь України»

Наталя Татарчук, власник бренду RUN/Met_Energy
Ольга Чернявська, керівник напрямку освітніх проектів Громадської організації «Україна без сміття»
Сергій Волков, начальник комерційного відділу зі збору та утилізації відходів «Київміськвторресурсів»
Анна Грищенко, засновник-координатор благодійної крамниці «Ласка»

12:30

Полковник Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України з питань АТО

13:00

Тема: «Майбутнє окупованих територій Донбасу: можливі варіанти»

Юрій Гримчак, радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Ірина Бекешкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва
Сергій Гармаш, головний редактор порталу «Остров»
Богдан Яременко, голова правління Благодійного фонду «Майдан закордонних справ»
Анатолій Октисюк, старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень
Олексій Мацука, голова правління Громадської організації «Донецький інститут інформації»
Валентин Краснопьоров, координатор проекту «Сильні громади» Центру UA
Марія Золкіна, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

15:00

Тема: “Блокування Київським міським головою рішення Київради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору в місті Києві»

Сергій Гусовський, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч»
Юлія Лобан, ініціатор проекту рішення про конкурсний відбір головних лікарів, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч»
Олександр Ябчанка, експерт Реанімаційного пакету реформ з питань медицини

16:00

Тема: «Небесна Сотня: три роки по тому»

Володимир Бондарчук, голова Громадської організації «Родина Героїв Небесної сотні»
Володимир Голоднюк, заступник голови ГО «Родина Героїв Небесної сотні»
Павло Дикань, голова колегії Адвокатської дорадчої групи
Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності

17:00

Тема: «Оперативна інформація щодо безпеки в Україні та діяльності СММ ОБСЄ»

Александр Хуг, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні