10:00

Панельна дискусія «Сучасний кооперативний рух в Україні як спосіб зміцнення громад». Сесія 1

Тетяна Василик, Благодійний фонд «Зміцнення громад»
Зіновій Свереда, президент Українського кооперативного альянсу
Валентина Лановенко, Академія органічного садівництва
Руслан Краплич, Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Каріна Руда, експерт Європейської соціальної академії

12:30

Полковник Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України з питань АТО

13:15

Тема: «10 пілотних міністерств у передчутті реформи: як уряд збирається вдосконалити їхню роботу»

Тетяна Ковтун, заступник державного секретаря Кабінету Міністрів України
Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ
Сергій Сорока, менеджер групи Реанімаційного пакету реформ «Реформа публічної адміністрації», група підтримки реформ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Євгеній Капінус, державний секретар Міністерства фінансів України

14:00

Тема: «Як живеться об’єднаним громадам, межі яких повністю співпадають з межами району». Проект Українського кризового медіа-центру «Речники громад»

Віталій Здебський,голова Старосинявської об’єднаної територіальної громади

15:00

Тема: «Завершення пілотного проекту «Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні»

Володимир Голоднюк, перший заступник Голови ГО «Родина Героїв Небесної сотні»,
батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка
Ольга Климко, керівник проекту «Встановлення відзнак на честь Героїв Небесної Сотні»,
волонтер ГО «Родина Героїв Небесної сотні»
Володимир Бульба, голова ГО «Відкриті можливості», представник інституції партнера,
яка впроваджувала «Відзнаку імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова»
Аліна Свідерська, президент ГО «Кембриджська спільнота України», представник інституції партнера по впровадженню Тревел гранта імені Богдана Сольчаника
Ігор Кульчицький, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», син Героя Небесної Сотні Володимира Кульчицького
Ольга Тимченко, керівник департаменту з комунікацій ГО «Трансперенсі Інтернешн Україна», представник інституції партнера, яка впроваджувала «Антикорупційну відзнака ім. Юрія Поправки»
Мирослава Хартман, член Експертної Ради Проекту «Встановлення Відзнак на честь Героїв Небесної Сотні»,науковий співробітник Оксфордського університету, культурний дипломат, секретар Клубу випускників Оксфордського університету в Україні
Тамара Кемська, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», мати Героя Небесної Сотні Сергія Кемського
Євен Бистрицький, доктор філософських наук, виконавчий директор Міжнародного Фонду «Відродження»
Геннадій Курочка, член Експертної Ради Проекту «Встановлення Відзнак на честь Героїв Небесної Сотні»,
співзасновник Українського кризового медіа-центру
Оксана Хомей, волонтер ГО «Родина Героїв Небесної сотні»
Валерій Гладунець, український співак, виконавець гімну України вночі на Майдані 19 лютого 2014 року
Ірина Дідич, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», донька Героя Небесної Сотні Сергія Дідича
Віталій Зубенко, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», батько Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка
Юрій Войтович, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», батько Героя Небесної Сотні Назара Войтовича
Едуард Полянський, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», син Героя Небесної Сотні Леоніда Полянського
Микола Жеребний, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», батько Героя Небесної Сотні Миколи Жеребного
Юрій Аксенин, член ГО «Родина Героїв Небесної сотні», син Героя Небесної Сотні Василя Аксенина
Василь Васильчук, новий член Експертної ради
Микола Ляхович, радник Міністра молоді та спорту України