АНОНС: Інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя XVI позачерговим з’їздом суддів України

У понеділок, 10 грудня 2018 року з 10.00 до 13.00 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2) відбудеться інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя XVIпозачерговим з’їздом суддів України.

Кандидати до складу Вищої ради правосуддя матимуть змогу публічно представити свою позицію щодо мотивів самовисунення до складу органів судової влади та відповісти на запитання журналістів, громадськості та інших учасників інформаційного марафону.

Список кандидатів до складу членів  Вищої ради правосуддя, які обиратимуться XVIпозачерговим з’їздом суддів України, що відбудеться у Києві 19-20 грудня 2018 року:

Брегей Роман Іванович, Кіровоградський окружний адміністративний суд, суддя

Дмитрук Наталія Юріївна, Голосіївський районний суд міста Києва, суддя

Процик Марія Василівна, Апеляційний суд Одеської області, суддя у відставці

Прудивус Олег Васильович, Запорізький окружний адміністративний суд, суддя

Чумак Сергій Юрійович, Третій апеляційний адміністративний (Дніпро)

Пузиревський Євген Борисович, ВССУ, суддя у відставці

Протасов Володимир Ілліч, Харківський апеляційний суд, суддя

Ткаченко Олександр Васильович, Господарський суд Миколаївської області

Саранюк Василь Іванович, ВГСУ, суддя у відставці

Шелест Світлана Богданівна, Київський апеляційний адміністративний суд, суддя

Гирич Сергій Васильович, Личаківський районний суд міста Львова, суддя

Краснощокова Наталія Степанівна, Донецький апеляційний суд, суддя

Груїцька Людмила Олександрівна, Донецький апеляційний суд, суддя у відставці

Іванова Лариса Броніславівна, Господарський суд міста Києва

Соловйов Володимир Миколайович, Господарський суд Запорізької області, суддя у відставці

Цукуров Владислав Петрович, Білоцерківський міськрайонний суд Київської області, суддя

Яцина Віктор Борисович, Харківський апеляційний суд, суддя

Бойко Олександр Юрійович, Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя, суддя

Орлянська Валентина ІванівнаВССУ, Апеляційний суд Дніпропетровської області 

Волкова Олена Іванівна, Южноукраїнський міський суд Миколаїівської області, суддя

Кузьменко Володимир Володимирович, Шостий апеляційний адміністративний суд, суддя (Київ)

Харченко Микола Сергійович, Апеляційний суд міста Севастополя, суддя у відставці

 

Ознайомитись з документами кандидатів можна на сайті Ради суддів України за посиланням

Організатор заходу Рада суддів України.

Поділитися у соцмережах

Twitter