10:00

Тема: «Діяльність Міністерства оборони України за останні 3 дні»

Полковник Максим Праута, речник Міністерства оборони України

10:30

Тема: «Благодійний аукціон картин, написаних воїнами АТО»

Настя Сергеєва, волонтер проекту
Воїни АТО, які пройшли реабілітацію на заїздах від БО МБФ «Творча Криївка», автори картин, що будуть представлені на аукціоні
Оксана Чорна, молодший сержант, водій-санітар 28 окремої механізованої бригади, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Інституту економіки і прогнозування
Друг «Рудий», боєць Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор»

11:00

Тема: «Кіно у маленькі міста. Міжнародний короткометражний фестиваль Marhanets Film Festival»

Анна Дем'яненко, співзасновник, генеральний продюсер Marhanets Film Festival
Олександр Гусєв, голова журі Marhanets Film Festival
Анна Смірнова, сценарист, спеціаліст з медіа-маркетингу Marhanets Film Festival
Маріанна Малина, українська письменниця, експерт відбіркової комісії Marhanets Film Festival
Олена Толстих, член Національної спілки журналістів України, головний редактор телебачення МГОК TV, керівник дитячої телестудії (ЦНТТ), член журі Marhanets Film Festival
Оксана Артеменко, режисер, представник фестивальної дистриб'юторської компанії Letter to Fest - партнера фестивалю Marhanets Film Festival
Марина Артеменко, режисер, представник фестивальної дистриб'юторської компанії Letter to Fest
Олег Філіпенко, режисер фільму «Квадрати»
Оксана Войтенко, режисер фільму «Кордон Віри»
Наталія Бєляєва, режисер фільму «Обрані»
Анастасія Матешко, режисер фільму «Сходознавець»
Олександр Навроцький, режисер фільму «Шість поверхів»
Режисери, фільми яких будуть відібрані до участі у фестивалі

11:30

Тема: «Презентація роботи Віртуального консультаційного центру Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»

Олена Манько, координатор Віртуального консультаційного центру Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»
Світлана Гаврилюк, юрист Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» (скайп-включення)

12:30

Полковник Андрій Лисенко, речник Міністерства оборони України з питань АТО

13:00

Тема: «Оперативна інформація щодо безпеки в Україні та діяльності СММ ОБСЄ»

Александр Хуг, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

13:30

Тема: «Презентація благодійного фестивалю «Віночок миру і добра»

Євгенія Макєєва, голова Міжнародної громадської організації «Конкурс-фестиваль «Чарівна свічка», автор-організатор фестивалю «Віночок миру і добра»
Лілія Пільтяй, голова Асоціації жінок «За генофонд України», організатор фестивалю
Лілія Маріна, директор Благодійного фонду «Український дім», організатор фестивалю
Ольга Скотнікова, журналіст, співорганізатор фестивалю
Наталя Ткаченко-Ритвіна, помічник директора Українського дому Юрія Стельмащука

14:30

Тема: «Досвід Словаччини для України у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії»

Михайло Гончар, президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»
Карел Хірман, Експерт Дослідного центру Словацької Асоціації Зовнішньої Політики
Микола Головльов, мер міста Хотин (cкайп-включення)
Андрій Чубик, виконавчий директор Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»

16:00

Тема: «Реабілітація учасників АТО. Інноваційний підхід. Запуск проекту ATOfishingCamp»

Володимир Степаненко, голова правління Громадської організації «Рибальська Сотня»
Анатолій Семенов, керівник волонтерської групи «Долоні ангела»
Оксана Роботська, волонтер Громадської організації «Рибальська Сотня»