АНОНС: Громадськість презентує список кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду, щодо репутації яких є сумніви

У середу, 9 січня, о 10.00 в Українському кризовому медіа центрі (Хрещатик 2) громадські організації презентують спільний список кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду, щодо репутації яких є сумніви.

Центр протидії корупції, Фундація DEJURE, Автомайдан та Transparency International Україна проаналізували кандидатів до антикорсуду та виокремили сумнівних претендентів. На думку громадськості, працювати в новому суді повинні лише кандидати із кришталево чистою репутацією.

Спікери:

Анастасія Красносільська, експерт ГО “Центр протидії корупції”
Ірина Шиба, старша менеджерка проектів Фундації DEJURE
Катерина Бутко, керівник проектів ВО “Автомайдан”
Максим Костецький, експерт Transparency International Україна

Антикорупційний суд зможе запрацювати після призначення щонайменше 35 суддів, 10 із яких мають бути суддями апеляційної палати. Касаційною інстанцією для рішень антикорупційного суду лишається Верховний суд, а саме Касаційний кримінальний суд у його складі.

Нагадаємо, що у червні 2018 Верховна Рада України ухвалила закон №7440 про Вищий антикорупційний суд України, який займатиметься виключно справами топ-корупції.

За додатковою інформацією звертайтеся до Вікторії Савчук:
+38 095 791 90 83 або [email protected]