13 квітня о 10-00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (вул.Хрещатик, 2, Український дім) відбудеться
презентація асоціації аналітиків “Кальміуська група” та аналітичної записки за результатами серії фокус-групових досліджень в усіх макрорегіонах України.
Теми до обговорення:
- Мешканці окупованих районів Донбасу: «свої» чи «чужі» для решти регіонів України? Як війна, що триває, вплинула на ставлення до пересічних мешканців непідконтрольних Україні територій?
- Наскільки важливо дбати про збереження зв’язків з пересічними мирними мешканцями окупованих районів? Коли це питання має постати на порядку денному: «вчора», сьогодні чи у віддаленому майбутньому?
- Невикористані ресурси: що може сприяти збереженню горизонтальних, соціальних зв’язків з мирним населенням «за» лінією розмежування?
- Очевидні та латентні перепони: що заважатиме збереженню цих соціальних «ниточок» між окупованим Донбасом та рештою України?
- Як політичні перемовини і готовність українців до компромісів в рамках розв’язання конфлікту впливають на перспективи соціальної реінтеграції регіону?
До участі в дискусії та презентації запрошені члени “Кальміуської групи”:
Олександр Дмітрієв – засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”
Марія Золкіна – аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
Олександр Клюжев – аналітик Громадянської мережі “ОПОРА”
Олексій Мацука – голова організації “Громадське телебачення Донбасу”
Віталій Сизов – аналітик “Донецького інституту інформації”
А також Таміла Коноплицька – старша дослідниця GfK Ukraine
Довідка
“Кальміуська група” – це неформальне об’єднання українських аналітиків, мета якого – сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Мотивація діяльності нашої Групи чітка і прозора – ефективно і професійно сприяти відновленню територіальної цілісності країни. Назва коаліції походить від назви річки Кальміус, яка об’єднує вільні і тимчасово окуповані райони регіону та символізує собою надію громадян з двох боків лінії розмежування на встановлення миру шляхом припинення міждержавного конфлікту і відновлення єдності України, законності і правопорядку на територіях, постраждалих від збройного протистояння.