Фотовиставка “Обличчя нових громад” завершила свою мандрівку Україною. Світлини, які зроблені у буденних ритмах ОТГ. Вони показують людей, які живуть і працюють у громадах.
Фотовиставку організував Український кризовий медіа-центр у рамках програми USAID DOBRE. Відомі фотографи Владислав Содель та Анастасія Сироткіна працювали у громадах Дніпропетровської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Херсонської, Харківської та Кіровоградської областей.
Фотовиставка “Обличчя нових громад” почала свою мандрівку у День місцевого самоврядування наприкінці минулого року, і першої її зупинкою була Верховна Рада України. Згодом виставка переїхала до Будинку Уряду.
Потім фотовиставка вирушила Україною. Її показували під час форумів у Вінниці, Кропивницькому, Ужгороді, Києві, у рамках Містечка USAID під час святкування Дня міста Миколаєва. Побувала виставка у Херсоні, Дніпрі, Новоукраїнській, Старосалтівській об’єднаних громадах. У Заводській ОТГ вона потрапила на свято – Фестиваль громад, де активні громади Тернопільщини ділилися своїми успіхами з колегами.
Фінальним пунктом виставки “Обличчя нових громад” став Український Дім у Тернополі.
Цього року також відбулася фотоекспедиція “Обличчя нових громад”. Акцент проекту цього разу був на туристичних родзинках об’єднаних громад.
![](https://scontent.fiev11-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41284038_543168106131290_9100899880473198592_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fiev11-1.fna&oh=49471e65aa25349ac2192385977d6c4d&oe=5C7F1091)
![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2018/10/Festival-gromad-Zavodska-5.jpg)
![](http://rada.gov.ua/images/infupr_logo/%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B8_07.12-4.jpg)
![](http://teren.in.ua/wp-content/uploads/2018/10/DSC_7371-Copy.jpg)
![DSC_0601](https://image.ibb.co/mfzhBH/DSC_0601.jpg)
![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0642.jpg)