![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2024/01/COPY-TSytata-1-3-1024x713.jpeg)
Чому правила та алгоритми заважають деяким українцям відкрито висловлювати власні погляди, як не стати жертвою фішингу, і причому тут штучний інтелект – про це йшлося в черговому випуску спеціального проєкту Українського кризового медіа-центру «Кава з Трощинською» з гостем Ігорем Розкладаєм – головним експертом із медійного права та модерації контенту в соціальних мережах Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).