У Миколаєві біля дитячого майданчика, де внаслідок ракетного удару загинув хлопчик, з’явився мурал. Його подарував місту відомий телеведучий, співак, а сьогодні ще і військовослужбовець Коля Серга.
Мурал зображує маленького хлопчика, який вибирається із сірої військової буденності у сонячне дитинство улюбленого Миколаєва. Цей настінний малюнок поки немає назви. Автор закликав городян самим знайти назву муралу.
Коля Серга подарував миколаївцям мурал
![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-07-at-16.19.51-758x426.jpeg)