Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомило, що у Миколаївську область прибули перші вагони з паливною деревиною. Безкоштовні дрова вже можуть отримати мешканці прифронтових населених пунктів.
Доставлятимуть дрова прямо у домогосподарства, а черговість отримання визначатимуть представники місцевої влади. Насамперед дрова отримають представники вразливих категорій населення: люди похилого віку, особи з інвалідністю, багатодітні родини тощо.
Найближчим часом дрова також отримають мешканці Дніпропетровської та Запорізької областей.
Миколаївщина першою отримала безкоштовні дрова від держави
![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-01-at-14.56.29-758x426.jpeg)