Первомайська міська рада Харківської області долучилася до антикорупційної програми «USAID ВзаємоДія!»
«Я хочу, щоб місто було прозорою територією. І щоб люди розуміли, як ухвалюються рішення в місті. Переконаний – тільки це приведе в наше місто інвестиції» — сказав мер міста Первомайський Николай Бакшеев на церемонії підписання меморандуму про співпрацю 18 лютого.
У рамках узгодженого плану дій #USAID_ВзаємоДія! сприятиме запровадженню антикорупційних політик в мерії та допомагатиме її виконавчому комітету більш ефективно керувати містом та пояснювати громаді, як вона може взяти участь у розподілі та використанні коштів місцевого бюджету.
Місто Первомайський долучилося до інших чемпіонів – мерії Дрогобича та Сумської обласної державної адміністрації, які співпрацюють з #USAID_ВзаємоДія! з минулого року.
Первомайський – працюємо над побудовою прозорого міста
![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2019/02/52553544_813227252373627_6215615252738867200_n-e1551384138855.jpg)