![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2024/02/COPY-TSytata-3-1024x713.jpeg)
Стелла Беньямінова, колекціонерка говорить про колекції, що ті живі поки їх бачать. Усі витвори мистецтва повинні бути не у приватних сховищах, а працювати і радувати людей, давати їм можливість вести діалог з мистецтвом. Це як у кіно. Ви бачите фільми Бергмана або Антоніоні і починаєте думати.
Більше про вплив війни на українську культуру, настрої серед колекціонерів та зростаючі духовні потреби українців – читайте у нашому матеріалі