![](https://uacrisis.org/wp-content/uploads/2024/05/COPY-TSytata-2foto-1024x713.png)
Ольга Чернишова, волонтерка Херсону. Ольга має магазин, який працював і під час окупації. Крамниця Ольги Чернишової давно вже перетворилася на “клуб” і волонтерський пункт. Він єдиний у найнебезпечнішому районі Херсона – Річпорту. Містяни приходять до крамниці купити продукти, випити філіжанку кави, поспілкуватися. А ще сюди звозять і звідси розвозять гуманітарку.
Більше про волонтерів Херсону, перші дні повномасштабної війни, окупацію міста – читайте у матеріалі херсонської журналістки Ксенії Келеберди