The price of silence

Український Кризовий Медіа Центр вже вісім місяців допомагає Україні бути почутою у всьому світі. Сотні іноземних журналістів звертаються до нас про допомогу отримати коментарі чи інтерв’ю від представників влади щодо найбільш критичних для України питань оборони, економіки, зовнішньої політики. Але часто влада ігнорує такі звернення.

За останні 8 місяців без уваги залишились понад сто звернень провідних іноземних ЗМІ. Це понад 100 шансів донести нашу позицію до сотень мільйонів людей у світі.

Oсобливі очікування як до комунікаторів щодо міжнародних медіа — до очільників/лідерів урядових інститутів, які відносяться до силового блоку — Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Прикордонної служби і т.д., бо комунікація під час війни накладає на них відповідальність не тільки за стратегію поведінки на полі фактичного бою, але і здатність бути конкурентоспроможними у інформаційній війні.

У гібридній війні інформаційна зброя є не менш важливою, ніж танки та ракети. Російська пропаганда працює системно і послідовно. Тому коли мовчить Україна — інформаційний вакуум заповнюють повідомлення нашого ворога.

Ми вирішили зробити відеозвернення до тих кількох десятків людей у владі (перші особи органів влади, їх прес-секретарі), від яких залежить, як бачать Україну за кордоном. І саме від них залежить перемога на інформаційному фронті.

Лінк на ролик: